روش ارتقا به اندرویید 4.3

سرعت بیشتر نسبت به نسخه‌های قبلی، بهبود پایداری و روان بودن سیستم عامل.
وجود اپلیکیشن‌های Samsung Wallet و Samsung Knox بصورت پیش‌فرض; با اپلیکیشن knox امکان استفاده‌ی همزمان از تلفن برای امور شخصی و شغلی را خواهید داشت.
وجود قابلیت Reading Mode (کنترل صفحه نمایش برای مطالعه‌ی طولانی)
نمایش رنگ‌های طبیعی بیشتر و بازسازی بهتر رنگ‌ها
افزایش کیفیت تصاویر و عملکرد گرافیکی بالا به واسطه‌ی پشتیبانی از Open GL ES 3.0
نکاتی که قبل از شروع کار باید بدانید :
 قبل از انجام هر کاری از کلیه‌ی اطلاعات گوشی خود یک نسخه‌ی پشتیبان تهیه نمایید. 
نصب رام بر روی دستگاه‌های اندرویدی همواره شامل ریسک‌هایی خواهد بود و شاید برخی از کاربران تمایلی برای پذیرش خطرات احتمالی نداشته باشند. البته اگر جزء این دسته از افراد هستید باید حدودا یک ماه و شاید هم بیشتر برای دریافت بروزرسانی‌های رسمی صبر کنید!
مراحل نصب فرمور اندروید 4.3 :
مرحله‌ی اول: فایل فرمور (رام) را دانلود کنید 
مرحله‌ی دوم: فایل فرمور را از حالت فشرده خارج کنید. در این صورت سه فایل با پسوند «tar.md5» و یک فایل با پسوند «tar» خواهید داشت.
مرحله‌ی سوم: نرم‌افزار کم حجم Odin 3.09 را دانلود کنید و آن را از حالت فشرده خارج نموده و اجرا نمایید. از طریق این نرم‌‌‌افزار شما قادر خواهید بود فایل رام را روی گوشی خود نصب کنید.
مرحله‌ی چهارم: اکنون گوشی خود را خاموش کنید و با فشار دادن همزمان دکمه‌های کم کردن صدا و پاور و در نهایت دکمه‌ی هوم (Volume Down + Power + Home) گوشی را به حالت Download Mode ببرید.
مرحله‌ی پنجم: گوشی  خود را با کابل USB به کامپیوتر متصل نموده و منتظر بمانید تا نرم‌افزار Odin آن را شناسایی کند. در صورت تشخیص گوشی شما توسط Odin، جعبه‌ی آبی رنگی در محیط این نرم‌افزار ظاهر خواهد شد.
مرحله‌ی ششم: فایل‌های رام با پسوند «tar.md5» و «tar » را در باکس‌های مورد نظر به برنامه بدهید.
مرحله‌ی هفتم: اطمینان حاصل کنید که چک‌باکس «re-partition» انتخاب نشده باشد.
مرحله‌ی هشتم: در محیط برنامه بر روی دکمه‌ی Start کلیک کنید و منتظر بمانید تا عملیات نصب انجام شود. تا قبل از اتمام عملیات گوشی خود را از کابل USB جدا نکنید.
مرحله‌ی نهم: بعد از اتمام مراحل، گوشی شما به اندروید 4.3 بروز رسانی شده و ریستارت می‌شود.
 در صورت بروز هر گونه مشکلی می‌توانید با نگه داشتن همزمان دکمه‌های زیاد کردن صدا، پاور و دکمه‌ی هوم (Volume Up + Power + Home) وارد حالت ریکاوری شده و از آنجا عملیات wipe data/factory reset را اجرا کنید. البته در این صورت تمامی اطلاعات تلفن شما پاک خواهند شد.
/ 0 نظر / 8 بازدید